Zachovanie krásy Vašlch nôh

 

 

Aj Vaše nohy si zaslúžia pozornosť 
Staráte sa o svoju tvár, svoje vlasy a svoje telo. Je načase postarať sa tiež o svoje nohy. Doprajte si celkový pocit pohody. 


Relaxujte!

Urobte si zaslúženú prestávku po dlhom dni a doprajte svojim nohám skutočnú starostlivosť. Veď pracovali presne takisto usilovne ako Vy! Exfoliačný prípravok pre suchú pokožku ideálne s prírodnou pemzou a ovocnými kyselinami odstráni odumreté kožné bunky a zaistí mäkkosť Vašej pokožky.

Intenzivný hydratačný krém

ROZMAZNÁVAJTE SA

Využite náš Velvet Smooth elektrický pilník pre vytvorenie vlastného zážitku z pedikérskeho salónu v pohodlí Vášho domova. Užite si pôžitok z krásnych a dokonale ošetrených nôh.

Elektronický pilník na chodidlá

MÄKŠIE NEŽ KEDYKOĽVEK INOKEDY

Udržujte svoje nohy hodvábne jemné vďaka nášmu regeneračnému krému na suchú pokožku Dry Skin Intense Recovery Cream (Intenzívny hydratačný krém). Ide o ľahký krém, ktorý sa okamžite vstrebáva a nie je mastný.

Intenzivný hydratačný krém

NOSTE PODPÄTKY

Chcete celý večer stráviť v spoločnosti mimo domova? Nevzdávajte sa vysokých poplatkov. Vyskúšajte naše vankúšiky Scholl Party Feet™, ktoré pomáhajú zabraňovať bolesti brušiek prstov Vašich nôh.

Ultratenké Gélové polovložky

KÝM ODÍDETE

Ak sa chystáte do spoločnosti, nezabudnite si vziať so sebou dezodorant na nohy Scholl Fresh Step. Streknite si ho na svoje nohy, aby ste neutralizovali nepríjemný zápach.

Antiperspirant - sprej proti poteniu nôh

STRIEDANIE TEPLEJ A STUDENEJ VODY

Na zavŕšenie svojej bežnej starostlivosti o krásu striedajte prúdy teplej a studenej vody na nohy, aby ste podporili krvný obeh.

MASÁŽ NA DOBRÚ NOC

Zakončite svoj deň masážou nôh na lôžku, aby sa Vaše nohy cítili v teple a boli v čase Vášho spánku uvoľnené.