Do vašej batožinyPlavky, opaľovací krém, šampón, kefka na zuby – najzákladnejšie veci už máte zabalené, ale čo si beriete so sebou na svoje nohy? 

Na dovolenke by ste mali rozmaznávať svoje nohy viac než obvykle. Vaše nohy môžu byť vystavené slnku, vetru, piesku a morskej vode, ktoré sú síce určite prínosom, ale sú tiež spojené s nežiaducimi účinkami. Navyše, v lete je ten správny čas ukázať v sandáloch svoje pestované nohy. 

Čo naše nohy potrebujú na dovolenke
Ešte pred tým, ako odídete na dovolenku, odstráňte stvrdnutú kožu vhodným výrobkom na odstránenie stvrdnutej pokožky. Slnko, morská voda a chlór v bazéne majú tendenciu dehydratovať Vašu pokožku, keď ste na cestách. Preto je potrebné udržiavať jej vlhkosť na správnej úrovni.

Bude to dovolenka plná slnka, mora a relaxácie?

Chôdza na piesku je príjemná a dobrá pre Vaše kĺby, ale môže spôsobovať stvrdnutie kože na chodidlách. Vezmite si so sebou Scholl Cracked Heel Express Stick (Scholl Tyčinka na rozpraskané päty) a naneste ho na svoje päty, aby ste zachovali ich mäkkosť. Okamžite sa absorbuje a nemastí.

Nezabudnite si pribaliť trochu krému Scholl Dry Skin Revitalising Cream (Scholl Krém na revitalizáciu suchej pokožky) a nanášajte ho každý večer. Jeho exfoliačné mikrokryštáliky preniknú pokožkou a zaistia hlbokú hydratáciu na 24 hodín. Ide o skvelý prostriedok na prevenciu vysušujúcich účinkov piesku, soli a vetra.

Nohy v pohybe
Cesta na pláž je skvelým cvičením pre Vaše nohy. Zaisťuje cvičenie pre Vaše svaly prirodzeným a zdravým spôsobom.

Ak idete tancovať alebo von na večeru, nevzdávajte sa podpätkov. Vezmite si so sebou vankúšiky Scholl Party FeetTM na absorpciu nárazov a prevenciu bolesti, aby ste mohli v pohode pretancovať noc.

Vyraziť na prechádzku alebo na túru?
Nezabudnite si pribaliť Scholl Deo Fresh Step Feet Sprej proti baktériám, ktoré spôsobujú zápach nôh. Navyše tento prípravok udržuje Vaše nohy voňavé po celý deň, dokonca aj v turistickej obuvi! A po dni strávenom na túre si doprajte ošetrenie nôh v relaxačnom kúpeli s použitím solí.