Krásne nohy

 

Pedikúra, ktorú si môžete urobiť sami, je dokonalým časom relaxácie a starostlivosti o Vaše telo. Urobte si zo svojej kúpeľne miestnosť na vlastné rozmaznávanie! 

Doprajte svojim prstom na nohách raz týždenne trochu lásky. 

1. Príprava vopred
Pripravte si všetko, čo budete potrebovať na pedikúru, na jedno miesto a dajte si do kúpeľne nízke pohodlné sedadlo. Ak chcete počúvať hudbu, ide o skvelý čas na relaxáciu s Vašimi obľúbenými pesničkami.

 

2. Jemnosť
Teraz si urobte pohodlie a naneste exfoliačný krém na exfoliáciu a regeneráciu pokožky. Nechajte tento krém na koži zaschnúť, potom očistite (pemzou) zaschnutú zmes. Jemne odstráňte všetky časti odumretej pokožky.
3. Rozmaznávajte sa
Aby Vaše nohy boli ešte mäkšie, ošetrite si ich pomocou Scholl Velvet Smooth elektircký pilník. Jeho zdokonalené mikrovalčeky jemne odstránia plôšky stvrdnutej kože a zanechajú Vaše nohy krásne a hladké.
4. Tvarovanie
Doprajte svojim nohám rýchly kúpeľ v teplej vode. Následne vytrite svoju pokožku uterákom dosucha. Potom si ostrihajte zmäknuté nechty a pilníkom ošetrite rohy.
5. Čistá slasť
Použite Scholl Dry Skin Instant Recovery Cream (Instantný regeneračný krém na suchú pokožku) pre jeho špeciálne hydratačné účinky a starostlivo ho vmasírujte do svojich nôh. Nezabudnite na oblasť medzi prstami!
6. Ošetrenie
Ak máte kurie oká, je načase použiť Scholl Pero na kurie oká 2 in 1* alebo Scholl Gelové náplaste na kurie oká*. Tento Vám pomôže mechanicky odstrániť povrchovú vrstvu kurích ôk.
7. Dokonalé nechty
Použite lak na nechty. Začnite transparentným základným lakom. Na dosiahnutie dokonalého výsledku použite oddeľovače prstov.
8. Viac farby!
Pridajte svoju obľúbenú farbu tak, že budete robiť dlhé ťahy štetčekom od dolného stredu Vášho nechta smerom k špičke prsta. Potom pokračujte ťahmi v smere doprava a doľava. Vaše nohy budú vyzerať nádherne!