Starostlivosť


Ako môžem zabrániť nepríjemnému zápachu nôh?

Aby ste zamedzili nepríjemným dôsledkom nadmerného potenia, noste ponožky vyrobené z prírodných materiálov (napr. bavlny) a topánky, ktoré umožnia Vašim nohám dýchať. Tým dôjde k obmedzeniu rastu plesní a baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach. Ďalším spôsobom, ako zabrániť nepríjemnému zápachu, je použitie antibakteriálneho dezodoračného spreja. Ak budete trpieť silným potením, môže Vám síce sprej proti zápachu pomôcť, avšak takisto je dôležitá aj hygiena topánok. Skúste použiť dezodorant v spreji na topánky alebo výstelky, ktorý je vyrobený s použitím aktívneho dreveného uhlia, ktorý Vám pomôže odstrániť nepríjemný zápach.

Fresh Step Foot Spray

Akým spôsobom si mám ošetriť kurie oká?

Používajte pohodlné topánky, ktoré v prvom rade zabránia tvorbe kurích ôk. Ak sa už kurie oko vytvorilo, môžete ho odstrániť alebo si pomôcť uľaviť od bolesti. Vyskúšajte výrobky na báze kyseliny salicylovej, ako napr. náplaste, tekuté prípravky alebo krémy na odstránenie. Po kúpeli nôh použite takisto pilník. Na úľavu od bolesti a obmedzenie nepohodlia spôsobeného trením použite ochranné náplaste na báze filcu, latexu alebo gélu.

2 in 1 Corn Express Pen

Ako sa môžem zbaviť pľuzgierov?

Pľuzgiere sú spôsobené trením, ktoré vzniká napríklad pri behaní alebo nosením nových topánok. Za bežných okolností sa objavujú na chodidlách nohy a na prstoch nôh. Scholl Náplasť na pľuzgiere* chráni, poskytuje úľavu a pomáha pri hojení pľuzgierov.

Blister Shield Mixed 3 Large & 2 Small