Krása


Ako môžem mať vždy hladké nohy?

Pre lesklé a hladké nohy skúste použiť exfoliačný krém na odstránenie odumretých buniek a stimuláciu obnovy buniek. Ak chcete odstrániť stvrdnutú odumretú kožu, použite krém s kyselinou salicylovou.
Na odstránenie tvrdej kože a mozoľov môžete takisto skúsiť po kúpeli nôh použiť pilník. Nepilujte však príliš silno, pretože by ste mohli podráždiť novú kožu, ktorá sa vytvára pod touto zrohovatenou kožou.

Dry Skin Exfoliator

Čo spôsobuje stvrdnutú kožu?

Hrubá tvrdá koža na Vašich chodidlách sa tvorí sústavným tlakom, ktorý je spôsobovaný chôdzou a trením o topánky. Keď koža zosilnie, môže spôsobovať kurie oká, ktoré môžu byť obťažujúce a nevzhľadné. Na ich odstránenie použite náš Velvet Smooth elektrický pilník. Jeho zdokonalené mikrovalčeky zaistia, že sa Vaše nohy budú cítiť nádherne mäkké.

Express Pedi

Akým spôsobom môžem zastaviť vysychanie pokožky?

Ak trpíte na suchú pokožku alebo popraskané päty, vyskúšajte rýchle a účinné ošetrenie s použitím krémov na báze keratínu. Keratín je prírodná bielkovina prítomná v ľudskom tele, ktorá pomáha procesu obnovenia pokožky a vytvára prirodzenú bariéru. Ošetrenie môžete zakončiť použitím jemného a napriek tomu účinného pilníka.

Cracked Heel Repair Cream K+ 120ml/60ml