Elektronický systém starostlivosti o nechty Scholl Velvet Smooth™ FAQs

1. Ako ho máte používať?

Sledujte video s návodom na použitie elektrického systému starostlivosti o nechty Scholl Velvet Smooth™.

2. Ako vymeniť batériu?

Keď sa vaša batéria vybije, môžete odskrutkovať základňu a vymeníte vybitú batériu za novú.

3. Aký druh batérie sa má používať?

Potrebujete 1 batériu typu AA, ktorá je už súčasťou balenia.

4. Môžem použiť produkt aj na nechty na nohách?

Áno, samozrejme môžete. Z hygienických dôvodov niektorí ľudia dávajú prednosť vlastnej súprave hlavíc pre nechty na nohách.

5. Ako dlho vydržia hlavice?

Vydržia až 12 týždňov v závislosti od toho, ako často sa používajú.

6. Môžem opilníkovať každý tvar, aký chcem?

Samozrejme. Nájdete návrhy na tvary nechtov v našom videu s návodom na použitie elektrického systému starostlivosti o nechty Scholl Velvet Smooth™.

7. Mám cukrovku. Môžem ho používať?

Porozprávajte sa so svojím lekárom.

8. Ako často ho musím používať?

Pilníkujte, kedykoľvek máte pocit, že je to potrebné. V lete nechty rastú rýchlejšie ako v zime, to je jediná vec, ktorú by ste mali mať na mysli. Na obrusovanie: Kedykoľvek máte pocit nedokonalosti na povrchu nechta, obrusovacia hlavica urobí svoju prácu, ale nepreháňajte to! Odporúčame obrusovať každý necht maximálne 15 sekúnd každé 2 týždne. Na leštenie: Kedykoľvek sa lesk vytratí, môžete použiť bielu leštiacu hlavicu, aby vaše nechty získali nový lesk. Ak chcete predĺžiť lesk: môžete zvýšiť lesk pomocou nášho oleja na nechty a kožtičku.

9. Môžem aj naďalej používať môj obľúbený lak na nechty?

Samozrejme! Vaše nechty budú po leštení jasnejšie ako inokedy, pretože hladký povrch vašich čerstvo nalakovaných nechtov pomôže vylešteným vrstvám, aby odrážali svetlo rovnomernejšie. Na väčšiu výdrž odporúčame používať jasný lesk ako základnú vrstvu.

10. Kde si ho môžem kúpiť?

Môžete si kúpiť elektrický systém na starostlivosť o nechty Scholl Velvet Smooth™, náhradné hlavice a olej na nechty a kožtičku vo vašej miestnej drogérii a online. Stačí sa len pozrieť, kde sú k dispozícii ďalšie produkty na starostlivosť o nohy Scholl alebo kde sa nachádza špecializovaný obchod na ďalšie produkty starostlivosti o nechty, ako sú pilníky na nechty, brúsky na nechty alebo súpravy manikúry.

11. Ako ho vyčistiť?

Na čistenie elektrického pilníka na nechty použite vlhkú handričku (nezabúdajte, že nie je vodotesné). Jednotlivé pilníkovacie hlavice však môžete opláchnuť vodou, keď ich zložíte z pera na nechty.

12. Môžem ho použiť pod sprchou?

Nenavrhli sme ho ako vodotesné. Dôvod je veľmi jednoduchý: Pilníkovanie, obrusovanie a leštenie nechtov si vyžaduje suché nechty. Vlhké nechty sú príliš mäkké.

13. V akom poradí mám používať rôzne hlavy?

Najprv použite pilníkovaciu hlavicu na získanie nechtov požadovaného tvaru. Potom vyrovnajte nedostatky obrusovacou hlavicou. Napokon zabezpečte krásny a zdravý lesk leštiacou hlavicou.

14. Čím je olej na nechty a kožtičku Scholl zvláštny?

Po prvé, dodáva sa s praktickým štetcom, takže nevznikne neporiadok pri jeho nanášaní. Štetec umožňuje neniesť tenký film priamo na váš necht a kožtičku. Po druhé, obsahuje vitamín E, omega 3 a 7 rôznych olejov, ktoré sú známe svojimi vyživovacími vlastnosťami.

15. Ako mám zlikvidovať moje staré hlavice?

Prednostne likvidujte staré hlavice pomocou odpadových nádob. Nie sú žiadne zvláštne požiadavky na likvidáciu starých hlavíc.

16. Môžem ho použiť pre dieťa?

Nie. Detské nechty sú príliš mäkké, aby sa pilníkovali alebo obrusovali. Tiež si nemyslíme, že deťom záleží na tom, aké lesklé nechty majú.